Şimdi Rebranding Zamanı

Yeniden markalama (rebranding) belli aralıklarla işletmelerin güncel koşullara uygun bir biçimde görsellik kurallarını, sembollerini ve yazı fontlarını güncellemeleridir.
MyBranders International 2018 yılı aralık ayında kurulduğundan beri sınırlı branding ilkesi ile hareket etti. İş modelimiz küçük ve orta ölçekli işletmelerin uluslararası pazarlarda operatif kapasiteye sahip olmaları için saha ve dijital pazarlama, araştırma, temsilcilik ve satış operasyonlarını sağlamak üzerine kurulmuştur. 2020 Haziran ayına kadar proje geliştirme, uygulama ve sonuçlarını takip etme alanlarında edindiğimiz teorik ve pratik sonuçlar artık kalıcı bir branding yapmamızı zorunlu kıldı.

MyBranders aşağıda sıralanan ve 2020 - 2025 yılları arasında kullanacağı unsurlarda güncelleme yapacaktır:

a) logo,
b) renk kuralları,
c) marka sembolleri,
d) piktogramlar,
e) yazı fontları.

Bu kapsamda grafik tasarıma gönül vermiş öğrenciler, freelance çalışanlar ve uzmanlardan yarışmamıza katılmalarını rica ediyoruz.

Yarışmamıza gönderilen tüm içerikler @mybranders instagram ve facebook hesaplarında katılımcı tagleri ile birlikte paylaşılacaktır. Yarışmayı kazanan tasarım için 1500 TL para ödülü verilecektir.

Aşağıda belirtilen kriterlerde hazırlayacağınız çalışmaları rebranding@mybranders.com adresine e-posta ile veya aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Kriterler:

1. Logo tasarımında işletme adı olarak “MyBranders” ifadesini dikkate alınız.
2. Renk paletini 5 renkten oluşturunuz.
3. Yazı fontunu kiril ve tüm latin karakterleri içeren bir aileden seçiniz.
4. Piktogramlar başta grafik tasarım, web tasarım, pazar araştırması, dijital pazarlama faaliyetleri, saha pazarlama faaliyetleri, temsilcilik, sosyal medya yönetimi, çağrı merkezi olmak üzere sunduğumuz hizmetleri ifade edecek en az 8 farklı tasarımdan oluşmalıdır.
5. Çalışmalar .pdf formatında sunulmalıdır.

Rebranding Yarışma Formu
E-posta
İsminiz
Telefon Numaranız
Yarışma için Hazırladığınız Tasarımlar
Yorumlarınız
BÜLTENİMİZE Abone Olun
© 2020 - 2030 Mybranders International Consultancy Dış Ticaret A.Ş. - Tüm Hakları Koruma Altındadır
Web Tasarım: MyBranders Dijitalleşme&Markalaşma Departmanı
Made on
Tilda