MyBranders: Bir Pazarlama Makinesi

Genç, dinamik, yetenekli ve dünyayı bilen bir takım nasıl uluslararası satışları kolaylıkla yapıyor? Nasıl oluyor da her projeyi başarı ile sonuçlandırıyor? Hangi yöntemlerle çalışıyor?

Cüneyt ÇİÇEK, CEO


MyBranders küçük ve orta ölçekli işletmelerin kendi bünyesinde kurmakta zorlandığı uluslararası pazarlama departmanlarını hizmet alımı yoluyla edinmelerini sağlayan, en düşük maliyetle en yüksek satış imkanı sunan bir şirkettir.
Herhangi bir markanın yabancı pazara girmesi, o pazarda geniş hacimlerde faaliyet göstermesi için kullanılan en geleneksel ve hala en etkili yöntem işletmeden işletmeye toptan satış hizmetleridir. MyBranders ekibinin en önemli özelliği çalıştığı ülkelerde yaşıyor oluşu ve bu ülkelerin tüm kültürel özelliklerini iyi bilmesidir. Ekibi daha da güçlü kılan her bir üyesinin en az Master derecesinde eğitime sahip olması, en az 2 yabancı dil biliyor oluşu, sürekli seyahat eden ve geniş pazar networklarına sahip olan profesyonellerden oluşmasıdır.

MyBranders ülkelerinde toptan satış hizmetleri yürütülürken merkezi kadronun yanı sıra yerli saha profesyonellerinden de fazlasıyla yararlanılmaktadır. Hedef pazarlardaki tüm iş süreçlerini takip eder, başarılı satış sözleşmelerinin ortaya çıkması, işletmenizin satışlarının maksimum düzeyde en düşük maliyetle gerçekleşmesi için çalışırız. Dolayısıyla MyBranders bir pazarlama ve satış makinası gibi hareket eder. Sistemi satış ve karlılık üzerine kuruludur ve satış komisyonlarına odaklanır. Müşteri işletmeden aylık sembolik bir hizmet ücreti haricinde nakdi ödeme beklemez ve temel faaliyet geliri satış komisyonlarıdır. 2019 ilk üç çeyreğinde ulaştığımız komisyon geliri yaklaşık 145.000$ olmuştur.

MyBranders faaliyetlerinde genel kabul görmüş uluslararası standartları esas alır ancak bunlarla yetinmez. Kendi araştırma departmanımız sayesinde kadrolu araştırmacılarımız ile pazardaki yenilikleri yakından takip eder, yeni yöntemler geliştiririz. Bizi güçlü ve başarılı kılan araştırmaya, bilime yaptığımız yatırımlardır. 2019 yılının ilk üç çeyreğinde pazar araştırması ve dijitalleşme yatırımımız 80.000 Amerikan dolarına ulaşmış durumdadır.

MyBranders'ı başarılı kılan bir diğer özelliği ise desentralize yapısı sayesinde farklı ülkelerde kurulu ve örgütlü olmasından dolayı çok düşük maliyet ile çok hızlı hareket edebiliyor oluşudur. Sıradan bir işletmenin A ülkesinden B ülkesine iş görüşmesi için yapacağı faaliyet hem düşük verimli hem de yüksek maliyetli olmaktadır. Oysa MyBranders'un böyle bir maliyet sorunu yoktur. Hizmet sunuduğumuz işletmeler 14 ülkede temsil edilir ve her an muhatanları ile yüzyüze görüşmeler gerçekleştirebilir.

Kuşkusuz uluslararası ticaretin en büyük zorluklarından bir tanesi de hedef ülkede temsilcilik bulundurmanın yanında ürünlerini sergileme ve depolamadır. Bu durum özellikle küçük üreticiler için büyük bir sorundu. MyBranders kendi sergileme ve depolama alanlarının yanı sıra 14 ülkede fulfillment ağlarını kullanarak müşterilerinin sergileme ve numune iletme sorunlarını çözmektedir.

MyBranders uluslararası ticareti küçük ve orta ölçekli işletmeler için kolay ve erişilebilir, düşük maliyetle yüksek karlar elde etmeyi imkanlı kılmaktadır. İşletmenizin MyBranders ile büyümesini istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz ve hizmetlerimizden faydalanmanız yeterli olacaktır.

Cüneyt Çiçek

İcra Kurulu Başkanı

MyBranders

BÜLTENİMİZE Abone Olun
© 2020 - 2030 MyBranders - Tüm Hakları Koruma Altındadır
Web Tasarım: MyBranders Dijitalleşme&Markalaşma Departmanı
Made on
Tilda